Najlepsze parkiety i podłogi dębowe

Jesteśmy polskim producentem podłóg dębowych. Wysoką jakość produktów wypracowaliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Nasze podłogi oferujemy pod marką ArtFloors. Jako nieliczni w kraju produkujemy deski dwuwarstwowe na sklejce brzozowej z materiału dostarczanego w 100% przez własne zakłady.

proces produkcji

Jak powstają podłogi Artfloors?

Przy projektowaniu i produkcji podłóg w Artfoors współpracują doświadczeni rzemieślnicy, renomowani architekci i projektanci, dzięki czemu oferujemy solidne i piękne parkiety oraz dębowe podłogi warstwowe o wyjątkowym charakterze i precyzyjnym wykończeniu, które dają komfort użytkowania i radość – na długie lata..

czytaj więcej
Oferta

Podłogi i akcesoria

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Aby zamówić próbki naszych desek warstwowych, uzupełnić trzeba formularz znajdujący się na stronie. W ramach konsultacji telefonicznych lub e-mailowych doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich parametrów deski, takich jak grubość, szerokość, klasa jakości i rodzaj wykończenia. Dokładamy wszelkich starań, aby próbki jak najwierniej odpowiadały podłogom, które można zamówić. Obejrzenie na żywo i dotknięcie deski oraz przymierzenie jej w docelowym otoczeniu pozwala na dokonanie jak najlepszego wyboru.

Podłogi produkujemy w dwóch standardowych grubościach: 15 i 20 mm. Warstwa wierzchnia wynosi 4mm lub 6 mm i jej grubość zależy od Państwa wyboru. Jako warstwa stabilizująca wykorzystana jest zawsze sklejka brzozowa o grubości 9, 11 lub 14 mm.

W ofercie posiadamy deski warstwowe zarówno węższe, jak i szersze. Możemy wykonać podłogi drewniane składające się z desek podłogowych o następujących szerokościach: 140 mm, 160 mm, 180 mm.

blog

O podłogach i nie tylko